Vstup pro registrované Přihlášení

Obsah

Další skvělou vlastností programu GEKON je možnost nákupu licencí receptur s různým zaměřením nebo od různých autorů. Věříme, že tato možnost inspirovat se a rozšířit tím sortiment provozu bude uživateli vítána a hojně využívána. Databáze obsahu bude průběžně aktualizována.

Základní implementační licence

Tuto licenci má zdarma k dispozici každý uživatel software GEKON (mimo verze GEKON lite). Obsahuje základní sadu 200 receptur, ty si uživatelé mohou libovolně kopírovat a upravovat. Hlavní komponentou této licence je rozsáhlá databáze surovin s napojením na databázi nutričních hodnot, alergenů a zařazených do spotřebního koše.

Cena licence:

Zdarma

Součástí instalace GEKON

Receptury teplých pokrmů

Autor: Jaroslav Runštuk a kolektiv

Elektronická licence receptur obsažených v publikaci Receptury teplých pokrmů. Licence obsahuje téměř 1000 tradičních i moderních pokrmů především české kuchyně. Tuto licenci mají držitelé publikace Receptury teplých pokrmů (vydání 2015) zdarma.

Cena licence:

400 Kč

Koupit licenci

Dietní receptury

Autor: Olga Mengerová

Autorkou licence Dietní receptury je registrovaná nutriční terapeutka Olga Mengerová. Sada obsahuje běžně používané pokrmy připravené pro bezlepkovou a šetřící dietu. Další diety budou přidávány v rámci upgrade. Dietní receptury obsažené v této sadě je možné začít okamžitě používat v jakémkoliv provozu, který se do současnosti výrobou dietních jídel nezabýval.

Cena licence:

400 Kč

Koupit licenci

Gekon je pomocník, který vám ušetří čas i peníze. Chci vědět více